Identifikace vozidel UHF

Čtečka BU900M-W pracuje ve dvou frekvenčních pásmech současně - 866MHz a 2,4 Ghz. V pásmu 866MHz čte pasivní transpondéry(karty) do vzdálenosti asi 8 metrů a v pásmu 2,4GHz čte aktivní transpondéry (napájené interní baterií) do vzdálenosti asi 100 metrů. Citlivost čtení aktivních transpondérů je nastavitelná. Uvedené vzdálenosti se mohou lišit podle konkrétních podmínek (rušení, metalické vlivy apod.)

Pro každou aplikaci je potřeba předem vyzkoušet čtecí vzdálenost. Čtečka BU900M-W čte pomocí vnitřní (integrované) antény a je napájena síťovým adaptérem, který je součástí dodávky. Výstup je tvořen rozhraním Wiegand, kterým se připojuje k řídicím systémům (například ORPHEUS - Patrol - výrobce PHOBOS s. r. o.)

Čtečka disponuje dvěma reléovými výstupy pro ovládání okolních systémů (například motoru brány) a dvěma opticky oddělenými vstupy pro snímání externích signálů. Pasivní transpondéry (karty) se umisťují většinou na přední sklo automobilů, aktivní transpondéry mohou být pevně umístěny v automobilu anebo mohou být aplikovány také jako přenosné. Pro tyto případy existuje několik variant transpondérů - v provedení podobném plastové ISO kartě, jako přívěsek ke klíčům, diskové provedení anebo náramek na ruku (hodinky s řemínkem).

UHF

HID Iloq Diotec ACP Jauch
Weblogo ISO